Skocz do zawartości

Pan Wąsik

Użytkownik
 • Zawartość

  135
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Pan Wąsik

 • Tytuł
  Użytkownik

Converted

 • GG
  51830483
 1. CS:GO tanie losy ;)

  Aktualizacja: Na stronie casedrop.eu wystarczy wpisać w zakładce "Odbierz darmowe skiny" "kod referencyjny" kod panwasik i otrzyma się 1 zł specjalnie na otworzenie skrzyni ! :) Życzę dobrego dropu ;)
 2. Zdjęcia które robiłem za czasów Śnieżynki dla forum :) Było ich więcej ale pozmieniali, sygny też robiłem ale też pozmieniali :/ Wstawiłem tylko te które służą forum :D
 3. Pomocy

  @Tazor~ mordo mordeczko mordeńgo ! Opengal32 to wallhack ! -_- Nie wkopuj sie xD
 4. CS:GO tanie losy ;)

  Osoby grające w cs:go zapraszam pod ten lin --> casedrop.eu/r/panwasik <--. Ponad 1 zł po zalogowaniu się na stronę z tego linku a najtańsza skrzynka za 1 wPLN ;) Skrzynia zawiera skiny dodane w załączniku : Strona nie jest żadnym oszustwem ! :) Dlaczego akurat ten link ? Ponieważ logując się z tego linku ja otrzymam procent od waszego bonusu po zalogowaniu :) Pozdrawiam ! Dobrego dropu ;)
 5. Podanie na admina na serwerze cs:go mod 1

  Na nie Główny powód ? Wiek.
 6. Obrazki dla forum.

  Brzydkie i z painta. Zwykłe żółte tło i dodany napis z 1 lepszej strony...
 7. Konkurs Na Awp Meduza

  Chce to do cs:go :)
 8. #31 Pytanie na dziś.

  Nowy Rok. Dwa krótkie słowa - i wszystko będzie od nowa: styczeń, luty i marzec: Bałwanki, sanki, sasanki, ciepły wiatr wydmie firanki - i już się wiosna pokaże. Powrócą ptaki z południa las się rozśpiewa jak lutnia: kwiecień, maj - dwa pachnące miesiące. A potem stanie przed domem czerwiec z koszykiem poziomek, czerwiec promieni jak słońce. A lipiec przysiądzie na lipie, miodowym kwiatem posypie, zapachnie żniwem i żytem. Potem nad sadem rozbłyśnie sierpień rumiany jak wiśnie, sierpień okryty błękitem. Srebrny od nitek pajęczych wrzesień dzwonkami zadźwięczy: - Dzieci, już pora do szkoły! Ech, pora kolorowa, błyszcząca, kasztanowa, październik, październik wesoły! Listopad - wiatr jak latawiec i biały szron na murawie i chmury śniegiem pachnące. Grudzień z choinką i w szubie. Lubię choinkę i grudzień, lubię cały rok - wszystkie miesiące! Wniosek z tego taki, Nie ma co wybrzydzać Każdy lubi, mój ulubiony miesiąc, To jest Marzec taki.
 9. 3majcie się

  Czuje się urażony. Odkąd ja nie jestem grafikiem lepszego ode mnie nie widziałem. Sam jesteś cwaniak pisząc takie pożegnanie.
 10. Zabawy

  nwm nie znam się, gralem tylko raz na JB wczoraj i mi mózg zryło :(
 11. Rush

  Jestem na NIE. Nie było zakazu rushu nie ma i nie będzie.
 12. #28 Pytanie na dziś.

  cs 1.6 ? No to tak 75/5 ? cs:go ? To dobrze pamietam 27/3 :D
 13. #17 Z kim chciałbyś?

  @KaRCIA
 14. Galeria xMate

  Nic szczególnego xd 3 warstwy max, widze warstwe 1(płótno) warstwe 2(napis) warstwe 3(chmury(zamazanie))
 15. [Photoshop] Pędzle i Brushe

  Ale weżcie nie używajcie napisów z cool text do poradników bo to źle wygląda xd
×