Skocz do zawartości

FireMachine

Zasłużony
 • Zawartość

  794
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O FireMachine

 • Tytuł
  Wszechwiedzący
 • Urodziny 11.10.1995

Converted

 • GG
  59528831
 • Miejscowość
  Gdańsk
 • Nick
  FireMachine

Ostatnie wizyty

130 wyświetleń profilu
 1. Żegnam

  Chciałbym się z pożegnać, nie wszystko potoczyło się po mojej myśli przez co byłem zmuszony sprzedać sieć. Część z was zna mój powód. Chciałbym również podziękować Wam za wspólnie spędzony miły czas na sieci było na prawdę fajnie i chciałbym by to trwało wiecznie, lecz w życiu piękne są jedynie chwile. Z początku również jak potęga chciałem oznaczać wiele osób, lecz gdy sobie uświadomiłem ile osób bym musiał odznaczyć to zrezygnowałem, gdyż miałbym wyrzuty sumienia gdybym zapomniał o jakiejś ważnej osobie. Wiele osób poza tymi najważniejszymi na sieci zapadło mi w pamięć na długie lata. Jeszcze raz się Żegnam i powodzenia w rozwoju sieci.
 2. Skarga na Say What?

  Może jakiś dowód, demko, screen cokolwiek? Może jakieś dane o graczu IP steamid? Może jakiś dokładny czas data mapa? Nie ma ani dowodów ani danych gracza po prostu nic nie ma ta skarga może i być prawdziwa, ale w niej nic nie ma dlatego zamykam.
 3. Skarga

  Ty se jaja robisz? Wyklinasz to dostałeś bana chyba proste, skoro na forum wyklinasz ciągle to na serwerze wcale nie lepiej zapewne się zachowujesz. Skarga śmieszna i nie słuszna.
 4. Witam was moi poddani XD

  Siema
 5. Przywitaj sie z Psychopata

  Siema
 6. Propozycje

  Wszystko zostało dodane ***WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE***
 7. Krok dalej do cs:go ?

  Ja osobiście też jestem na Nie
 8. ***WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE***
 9. ***WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE***
 10. Nowy serwer?

  DD2 raczej się nie utrzyma a dokładniej nie rozreklamuje CS:GO już mamy i to nawet dwa dodatkowo sam byś musiał załatwić swoja paczkę gdyż ja nie udostępniam jej ZM moim zdaniem najbardziej rozsądne jest stosunkowo łatwo je rozreklamować ale skonfigurować lub przerobić to inna bajka
 11. Cze

  Witamy w naszych skromnych progach
 12. Zmiana wyświetlenia czasu

  ***WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE***
 13. Nieobecność

  Przyjęte.
 14. Nieobecnt

  Przyjęte
×